EMLAK SATIŞ - KİRALAMA PROJELERİ

MODEL MEKAN /EV SUNUMU NEDİR?

Satışa sunulmuş veya kiralanmak üzere emlak firmalarına sunulan gayrimenkullerin ( residance , studio daire, daire , villa, müstakil ev ofis vb )daha kısa sürede ve piyasa eder fiyatında ve hatta daha yüksek satış değerinde satışını sağlatmak amacıyla mekanın altyapısına uygun olarak modellenerek alıcıya sunulmasıdır. Amaç Modellenen evin alıcıda bırakacağı İLK İZLENİMİN olumlu olmasını sağlamaktır.Bu da doğru bir tasarım ve dekorasyonla alıcıya uygun seçenekleri ve neler yapabileceğini göstermekle sağlanır.

MODEL MEKAN EV SUNUMU BİR YATIRIMDIR!

Home Staging Uygulamasını 1990 yıllardan bu yana uygulayan ülkelerde yapılan ulusal araştırma raporları baz alındığında söz konusu uygulamayı yaparak satışa sunulan gayrimenkullerin uygulama yapılmayanlara oranla % 50 daha hızlı ve piyasa değerinin % 6,9-%20 üstünde satıldığı görülmüştür. 


Bu hizmetten kimler faydalanabilir?

  • Satılık Ev ve Daireler
  • Kiralık Ev ve Daireler - Dönemsel Kiralama ve Devremülk Kiralamada bu uygulama oldukça hızlı ve kazançlı sonuçlar vermektedir.
  • Mütahit ve Yatırımcılar için de gerek satış gerekse kiralamada son derece etkili bir yöntemdir.
  • Konsept geliştirme hizmetinden faydalanmak isteyen yani yaşadığı mekanın yeniden tasarlanmasını isteyen herkes söz konusu uygulamadan faydalanabilir.
 mekanners@yandex.com
Powered by Webnode
Create your website for free!